| marriancosmin a întrebat:

Mi-am scăpat SmartPhone-ul in apa, nu era rezistent la apa, prin urmare s-a stricat, cam ce s-ar fi stricat in el?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca mai misca putin, baga-l intr-o punga cu orez.

| sierra1 a răspuns:

Probabil tot - vezi dacă nu cumva a scăpat bateria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cheful de viata laughing glumesc. Mergi undeva sa ti-l repare

| gogu220 a răspuns:

Mai conteză ce?

Răspuns utilizator avertizat
| Eddieetrix a răspuns:

Eu zic să-l desfaci cât mai repede și să-l pui pe calorifer pe un prosop și lasă-l acolo 3 zile. Și încearcă să-l reporneși. Poți avea șanse.

| Eddieetrix a răspuns:

Mai adaug: Dacă ai încercat așa umed cum era să-l tot pornești poate a făcut scurt bateria sau în cel mai rău caz placa de bază. Este bine la asemenea accidente ca imediat să fie oprite și puse bine pe sursă de căldură mai multe zile pentru evaporare totală a apei din componente.