| Stefan123x a întrebat:

Mi-am scapat telefonul jos si au aparut pe ecran niste linii verticale, nu chiar linii, mai degraba niste stersaturi ca de guma... intelegeti voi. Daca tin telefonul inchis, sau in stand by, cum s-o fi numinda, dupa vreo cateva minute daca il aprind nu are nimic, insa in cateva secunde incep sa apara si se schimba in funtie de culoarea ecranului, acesta daca e complet negru nu se mai vad aproape deloc acele dubiosenii de linii!
Intrebare: S-a bulit ecranul sau doar s-a miscat cumva... sau eu stiu. Tin sa mentionez ca abia ce i-am schimbat displayul de vreo luna!

2 răspunsuri:
| ioana2004 a răspuns:

Si eu am patit acelasi lucru si a trebuit sa imi iau alt telefon deoarece linile alea dispareau si apareau si dupa putin timp telefonul nu se mai deschidea si a trebuit sa imi cumpar altul. Sper ca te-am ajutat! Succes cu el!

| Stefan123x explică (pentru ioana2004):

Ok, mersi o sa iau in considerare!