| munteanuseby80 a întrebat:

Mi-am scapat telefonul ( Samsung Galaxy s3 ) si acum display-ul si ecranul sunt sparte..adica se aude cand telefonul se deschide, insa ecranul ramane negru. Cum pot recupera pozele/muzica si ce mai am prin Internal Storage ( adica din memoria telefonului, nu din card )?

4 răspunsuri:
| andreeaandra989 a răspuns:

Pai conectezi telefonul la pc prin Usb si te duci in memoria telefonului si iei pozele muzica si tot ce vrei tu din el

| PurpleKusH a răspuns:

Daca ai microSD adica card de memorie doar il scoti si recuperezi toat edatele asta in cazu in care ai pozele si tot pe card sau il poti conecta la usb la pc sau laptop si gata

| munteanuseby80 explică (pentru PurpleKusH):

Daca telefonul are cod, trebuie pus codul ca sa apara memoria atunci cand e conectat la pcwinking.

| loktor a răspuns:

Schimba ecranu si gata e reparat