| Robotzzzi a întrebat:

Salut.Mi-am spart ecranul telefonului si nu mai se vede nimic pe el doar pot raspunde la telefon am un Samsung Galaxy S4.Problema este ca am 100 si ceva de numere in telefon si nu sunt pe cartela si vreau sa nu raman fara numere..Am fost in oras la service etc si nu se poate face nimic o sa raman fara numerele de telefon...Va rog frumos ma puteti ajuta sa imi recuperez numerele de telefon?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Din moment ce ai stricat displayul nu poti salva numerele nicaieri deoarece nu poti vedea si nu poti lucra pe touchscreen, unica solutie dar si aceea nu stiu in cazul tau daca merge sa ti faci cont asociat google cu agenda telefonului, si toate numerele de telefon din agenda le ai duplicat pe calculator in cazul in care pierzi sau strici telefonul, vezi cu cablul de date sa salvezi agenda in calculator, daca merge, daca este prea degradat ecranul atunci vei pierde agenda, incearca sa muti agenda pe cartelă pe sim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Kies, o gramada de tone de software sa faci un backup?

| Jegosel1998 a răspuns:

Slavaeza pe cartela lololololol

| Robotzzzi explică (pentru Jegosel1998):

Cum daca ecranul este spart si nu se vede nimic pe el?