| niculescu16081994 a întrebat:

Salut mi am uitat codul de blocare de la telefon Sony xperia Z Ce pot face sa resetesc telefonul stiti vre o combinatie sau la apel de urgenta vre un cod Dau funda

2 răspunsuri:
| MoGeA a răspuns:

Inchide telefonul intai, dupa ce l-ai inchis apasa in acelasi timp pe butonul de pornire si volume up. Daca nu merge mai apasa si pe butonul power IN ACELASI TIMP CU CE TI-AM ZIS MAI SUS. daca merge o sa iti apara ceva de boot... nu mai stiu. Tu de aici navighezi din tastele de volum si butonul power. BAFTA! IMI DAI FUNDA?

| niculescu16081994 explică (pentru MoGeA):

Nu merge crying da daca l duc la vdf unde am abonamentul nu mi l poate rezolva si asa ca are o problema