| MihaiBogdan2345 a întrebat:

Mi-am uitat parola de la HTC - 7 mozart ( ORANGE ) Cum fac sa il resetez/intru in el daca nu o mai stiu? ( sub nici o forma n-o mai stiu)... Help me, please

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Salut; pe care parolă ai uitat-o, pe cea de la contul Windows live, sau codul de deblocare al telefonului?
Dacă e vorba despre cod/pin, atunci singurul mod de a reuși să intri din nou în el este să-i dai un reset la setările de fabrică.
http://www.hard-reset.com/htc-7-mozart-hard-reset.html
Atenție! Asta va șterge orice fișiere personale (muzică, poze etc.) și programe cumpărate și instalate ai avut prin el! (dar asta e... măcar poți folosi iar telefonul, și data viitoare să fii mai atent).
Dacă e vorba despre parola de la Window$ live, vezi aici:
http://www.microsoft.com/......sword.aspx

| MihaiBogdan2345 explică (pentru mihai69):

Multumesc foarte mult, insa l-am rezolvat aseara, dar metoda este aceeasi ( de pe acelasi site ) laughing. Oricum mersiwinking

1 răspuns: