| FaneFane6564 a întrebat:

Salut, mi s-a rupt lamela de la telefon acolo unde bag incarcatorul, este vorba de un HUAWEI P10 lite. Unde l-as putea repara si cat m-ar costa?

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

E un atelier de reparat telefoane, foarte bun in Limbecker Platz, Essen, Germania. Recomand.
Ca, daca nu spui si in ce oras esti, presupun ca n-are importanta unde e atelierul.
De ce sunt 99% sigura ca esti din Bucuresti? Buricul pamantului, nah!

| Salontanul a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Da, da! Cei din Bucuresti au impresia ca toata lumea trebuie sa stie de unde sunt ei. Nu o data am vazut asemenea intrebari. Vai si amar!