| georgegeorge90 a întrebat:

Mi s-a spart gemuletul de la camera foto a telefonului, trebuie sa il schimb pentru ca prin crapatura aceea mi-au intrat niste scame si acum imaginea nu se mai vede la fel de clar. Sunt din Brasov happy stiti cumva un service care inlocuieste bucatia aceea de sticla?

3 răspunsuri:
| anonim66231 a răspuns:

Eu am avut un Allview p5 alldro,il scapasem in gemuletul de la camera,tot asa mi-au intrat scame,si pana mi-am schimbat gemuletul,am bagat scobitoaarea unde erau scamele si s-a sters, dar incearca sa dai usor, pentru ca risti sa strici camera, nu stiu unde ai putea gasi gemulet, dar pana atunci poti face asta.

| georgegeorge90 explică (pentru anonim66231):

Nu prea pot sa fac asta pentru ca nu e crapat de tot... e crapat foarte putin nu intra o scobitoare acolo dar nu inteleg cum au intrat scamele

| anonim66231 a răspuns (pentru georgegeorge90):

A ..pai eu am scos gemuletul de tot ca sa se mai poată vedea ceva ...cand faci poza