| andreiandrei12 a întrebat:

Mi s-au sters niste contacte din lista telefonului. Am vreo sansa sa le recuperez? Mentionez ca am Android si nu am niciun back up facut. happy

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Doar dacă accesezi memoria personală

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai avut cont pe Google in telefon cauta-le aici: https://contacts.google.com/

Bula
| Bula a răspuns:

Da.
Mergi personal la fiecare si ceri din nou numarul... happy
Alta data inveti sa-ti notezi si intr-un carnetel contactele importante. Costa doar 2 lei. tongue

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Bula):

Sau sa-si faca backup in google si asta nu-l costa nimicwinking

| Bula a răspuns (pentru Bogdan70001):

Eu nu-mi fac public contactele mele serviciilor. tongue

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Bula):

Pffoai da ca sigur urmeaza sa o sune pe mama ta si sa-i zica pe ce site ai intrat aseara...
Sau daca nu ai incredere in google poti folosi si contul telefonului (iCloud la iPhone, Samsung account, MI Account la Xiaomi, Cloud la Huawei, Meizu Account la Meizu si tot asa ) daca nici in ei nu ai incredere mai bine renunta la internet

| Bula a răspuns (pentru Bogdan70001):

La internet n-am de ce sa renunt, nu-mi postez nicaieri datele mele personale. tongue

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Bula):

laughing Tu esti genul ala de persoana care crede ca orice zboara se mananca? Adica fara suparare dar din ce spui tu crezi ca orice serviciu te spioneaza laughing

| Bogdan70001 a răspuns:

Nu,nu ai cum. Data viitoare fa backup in contul google

| gothicbat a răspuns:

Nu, nu ai.