| Andrei9716 a întrebat:

Nevasta mea si-a pierdut Iphone-ul si as vrea sa incerc sa il gasesc cu Find My iphone dar nu mai stie id-ul Apple ce as putea face? Va rog mult

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Poti merge la orice punct de servicii/reparatii Apple.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa dai find my iphone daca nu ai Apple id-ul. iti sugerez sa o faci cat mai repede si sa il aflii, ca sa nu apuce sa-i dea ala restore happy oricum daca ii da restore si aveai bifat acolo find my phone, 100% o sa fie blocat pe id-ul ei, n-o sa poa sa faca nimic cu el.