| fugera a întrebat:

Nokia e 72 citeste fisiere word? pdf stiu ca merg. care e diferenta intre ele? ca am vazut ca sunt de mai multe culori la carcasa.
multumesc

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, "citeşte" şi documente Word!

"Document editor (Word, Excel, PowerPoint, PDF)" - vezi specificaţiile tehnice la linkul
http://www.gsmarena.com/nokia_e72-2831.php

Carcasele sunt pe mai multe culori : "White, Zodium Black, Metal Grey, Topaz Brown, Amethyst Purple, White Edition".

Diferenţa este DOAR în culoarea carcasei, specificaţiile sunt ACELEAŞI ( indiferent de culoare )!

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| IustinGood a răspuns:

Nu prea cred ca "Nokia72" citeste fisiere word, iar diferenta dintre ele este ca pdf-urile sunt ca niste poze, adica nu le poti modifica.

| fugera explică (pentru IustinGood):

Ma refeream la diferenta intre carcase. am vazut ca este pe alb pe negru pe maro deschis. multumesc oricum.