| Stana_Alin_1997 a întrebat:

Nu am mai vazut asta pana acum, e vorba despre telefon(j5 2017). Nu se incarca full niciodata. Peste noapte pe la 70 maxim se opreste, și inca ceva frecvent cartela. O am in telefon, spune ca o am dupa aceea parca lipseste

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Se pare că bateria are probleme - asta dacă incărcătorul tău incarcă 100% un alt telefon similar

| stanciu2nd a răspuns:

Si eu am j5 2017 si nu am niciuna din probleme. Incearca resetare din fabrica stergand toate fisierele. Daca tot ai problema mergi la garantie