| Vavalau a întrebat:

Salut, nu am umblat de o vreme cu vechiul telefon iar azi am avut nevoie de niste poze din sectiunea "Private". Problema e urmatoarea, ori nu mai stiu eu modelul la parolă ori nu mi-o mai recunoaste, ce pot sa fac?

1 răspuns:
| SandraPparalelipipedop a răspuns:

Buna, incearca sa resetezi telefonul, astfel este necesara o noua parola. Atentie! pierzi tot ce este pe el. Nu-i raspunsul tocmai util pe care-l asteptai, dar alta modalitate n-ai sa intri la "private"