| alberttorok98 a întrebat:

Nu mă pot decide ce fel de telefon să îmi cumpăr. Am redus opțiunile la Samsung note 10 și Asus rog phone 2. Sunt cam la același preț. As vrea un telefon de gaming dar rog phone se pare ca nu are o camera foto chiar așa de performanta. În schimb note are, dar nu știu cum se comporta la jocuri. Mă poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Asus.
Dacă vrei o cameră foto cumpără un Nikon. E mai ieftin ca un telefon și scoate poze mai ok.
Note 10 probabil nu il cumperi din SUA. Așa că o să ai un Exynos în interior. Față de Snapdragon au un randament mult mai slab. Dacă vrei să joci dintre cele două, alege Asus.