| Ghiuruțan_Răzvan_2000 a întrebat:

Nu stie careva cand va primi Android 7 Nougat la Samsung Galaxy J5 (2016)? big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin noiembrie

| bAnDiTu a răspuns:

Salut, Samsung J5 2016 va primi în curând update la Android 7 și în România, momentan a primit în alte țări și anume: Republica Cehă, Italia, Grecia, Tailanda, Cambodia, Vietnam, Indonesia, India, Rusia și Polonia.
Eu am reușit să îmi instalez Android 7.1.1 oficial pentru Rusia și funcționează perfect fără niciun fel de problemă, are înclusă și limba Română. Am făcut un tutorial pas cu pas cum să instalezi Android 7.1.1 pentru J5 2016 și îl poți găsi aici: https://grozavul.ro/......sm-j510fn/

| Arioneseid a răspuns:

Am văzut recent pe un site că scria Septembrie/Octombrie/Noiembrie.