| OoOAdelinOoO a întrebat:

Nu stiu ce i-am facut la telefon, cand intru pe magazin play/youtube imi spune ca nu am conectiune la internet si dupa aia imi spune "Error 401". Conectiunea mea la inernet este mare deoarece am wirlessul in camera mea si imi spune ca n-am conectiune. Ce fac? Va rog frumos ajutati-ma dau FUNDA!

PS:Am si restartat si reformatat telefonul tot asa imi face... crying(

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse soluţii, în funcţie de telefon, la linkul :
https://www.google.ro/#q=error+401+google+play

Toate cele bune.

| express11 a răspuns:

Nu fii fraier.eror 401 este din serverul lor.nu-i din cauza conexiunii tale la internet!

| OoOAdelinOoO explică (pentru express11):

Aha...Dar de ce cand vreau sa ma conectez la contul meu google pentru magazin play imi spune conection lost?!

| express11 a răspuns:

Crezi ca reformatarile si restarturile la tlf fac bine? vezi tu.