| Shagrath19 a întrebat:

Nu stiu ce telefon sa-mi cumpar. Samsung galaxy s7 edge de 32gb sau iphone 6s 16gb? ceva pana in 30mil. s7 pare mai performant...

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

Aceeasi marie cu alta palarie, bani aruncati degeaba. De ce naiba sa dai 3000 de lei pe un telefon care face acelasi lucru ca unu de 2000 si chiar mai putin. Na aici un telefon care bate pe s7 : https://oneplus.net/ro/3.

13 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Oneplus 3, 6gb ram.64 gb memorie si mult m-ai ieftin.DAR apropo ce faci cu un telefon de 3000 roni?
stai si te joci pe un ecran de 6 inci?

| Copila2016 a răspuns:

S7 este cel mai bun telefon, rezista si la apa si are si bluetooth, iphone-ul nu are bluetooth si nu poti partaja chestii cu prietenii, recomand s7.

| Shagrath19 explică (pentru Copila2016):

Asa zic, dar am auzit ca s7 dupa cateva luni de utilizare face lagg. este adevarat?

| Copila2016 a răspuns (pentru Shagrath19):

Nu, daca are antivirusi buni ca Avast sau Clean Master Security nu se intampla nimic, lag-ul cauzeaza virusi de aceea iti trebuie antivirus pentru s7.

| Shagrath19 explică (pentru Copila2016):

Merci. Imi cumpar s7 happy ecarn mare, camera mai buna, Android, mult mai sexy

| Zaygon a răspuns (pentru Copila2016):

Desteapta pamantului care esti tu desteapta, inainte sa vorbesti fara sens pune mana si documpenteaza-te. Iphone 6s are bluetooth http://www.gsmarena.com/apple_iphone_6s-7242.php. Ca nu poti trimite si primi e altceva dar are si poti conecta la el o boxa portabila sau sistem handsfree. Tu stii ce e ala lag? Nu lag-ul cauzeaza virusii ci virusii cauzeaza lag si nu numai. Lag poate avea si o rajnita de telefon cu 512MB ram pe care incerci sa deschizi 5-6 aplicatii care solicita mai mult.

| Copila2016 a răspuns (pentru Zaygon):

Nu toate iphone-urile au bluetooth doamne. Da de ce te iei de toata lumea fara motiv? -.-

| Zaygon a răspuns (pentru Copila2016):

Ba da, toate au. Ca nu stie omul sa il foloseasca e partea a doua. Nu ai habar si ti-am mai spus odata. Si nu ma iau de toata lumea, ma iau de inteligentii ca tine care habar nu au dar se bat cu caramida in piept ca vai de mine ei cunosc si stiu.

| Mihai1810 a răspuns (pentru Copila2016):

De cand nu are iphone bluetooth? Si in plus cine mai foloseste bluetooth in 2016?

| Eurofighter a răspuns (pentru Mihai1810):

Poti folosi bluetooth pentru smartwatch, pentru VR, pentru masina, pentru a detecta locatia etc.

| Zaygon a răspuns (pentru Shagrath19):

Aceeasi marie cu alta palarie, bani aruncati degeaba. De ce naiba sa dai 3000 de lei pe un telefon care face acelasi lucru ca unu de 2000 si chiar mai putin. Na aici un telefon care bate pe s7 : https://oneplus.net/ro/3.

| May2001 a răspuns:

S7 clar

| Jmf_Maryo_1996 a răspuns:

Eu as spune iphone 6s pentru ca daca iti iei s7 edge posibil sa se sparga in cateva saptamani dar ce stiu eu...

| Kirkvvvvv a răspuns:

S7