| Hash_Julio_1997 a întrebat:

Salut, nu stiu daca am pus unde trebuie intrebarea asta dar vreau sa stiu si eu ceva, acum o luna am facut abonament la digi mobil pentru un HTC desire 310 dual sim dar incepe sa ma dezamageasca as vrea sa stiu daca am posibilitatea de a schimba telefonul cu alt telefon de alta marca gen Nokia lumia 630 e mai ieftin ca acesta al meu si as dorii si eu parerea voastra. Multumesc pentru ajutor daca ma puteti ajuta sad

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Conform legii poti sa renunti in termen de 15 zile. Acum nu mai poti de cat daca din motive independente de tine se strica si nu-l mai pot repara. Si in acesta situatie numai prin inlocuire cu acelasi produs.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU poţi schimba acest telefon cu alt model sad

Toate cele bune.