| kesu0 a întrebat:

nu stiu daca stiti exact telefonul dar am un HTC ONE SV telefonul functioneza perfect daca sunt foarte dezamagit de camera! am vazut poze facute cu exact acelasi model de telefon ca al meu pozele arata mlt mai bine decat cum arata cele facute cu telefonul meu! nu stiu ce trebuie sa fac sa faca pozele mai clare! setarile camerei sunt normale m-am tot uitat.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ai obiectivul murdar sau aburit.Setati ambele camere de la telefoane identic si vezi apoi diferenta.