| BostanDaniel1974 a întrebat:

Salut, nu vreau sa mai fiu sunat de numere necunoscute per whatsapp sau sa mai primesc mesaje de cat de la cei care ii am in lista in agenda telefonului. Ma poate ajuta cineva? Multumesc anticipat, o seara buna.

Răspuns Câştigător
| alexhadarean a răspuns:

Intri la contacte si la setari, de la setari te trimite la blocare numere de telefon si acolo trebuie sa ai blocare numere necunoscute, si despre whatsapp nu ai cum doar daca nu blochezi acea persoana