| Cristi01Andrei a întrebat:

Salut, o intrebare am și eu, ce sa aleg între iPhone 7 plus și s10e? Voi ce ziceți?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Buna,in primul rand conteaza care iti place tie mai mult nu sa urmezi turma, Samsung s10e care il si am personal, ca hardware este superior si ca software, ceea ce conteaza mult, nu o sa mai primesti update de la Apple, vorbim de un telefon vechi aparut acum 4 ani, dar decizia este a ta

https://www.gadgetsnow.com/......y-S10-Plus

2 răspunsuri:
| doctorwho a răspuns:

De acord cu RAY, însă trebuie să te decizi între Android și iOS. Dacă ai Apple Watch, Mac, Macbook sau chiar Airpods, să știi că toate produsele lor lucrează în ecosistema lor mult mai ușor și comod

| PussyHunter69 a răspuns:

S10e