| George12356456 a întrebat:

O întrebare pentru cei cu Huawei p smart 2019. Ce căști folosiți? Cele din cutie se aud groaznic. Ofer fundă!

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Eu nu am acest telefon. Încearcă să cumperi căști care acoperă urechea, cu sau fără fir (căștile care acoperă urechea sunt cele mai bune). Cele fără fir trebuie încărcate. Le poți comanda online sau lua din magazine precum Altex sau Media Galaxy.

| GPA a răspuns:

Https://www.quickmobile.ro/......osu-174314

Sunet excepțional. Le poți folosi la absolut orice, au putere mare de recepție, așa că le poți folosi și cu DAC-uri externe.