| ionutz123y a întrebat:

Salut.o sa comand o tableta de pe net si nu stiu cum sa fac ca sa pot verifica tableta deoarece ei lucreaza de luni-sambata si eu sunt la liceu..transport prin urgent curier ..magazin in bucuresti..eu stau in mures. durata transport 24 -48 ore..cum sa fac ca sa pot verifica produsul si cand sa dau comanda?

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Nu trebuie sa verifici nimic. Daca produsul nu merge sau ai alt motiv il poti returna in termen de 22 zile si iti vei primii banii sau alta tableta.

| ionutz123y explică (pentru RobertMoon):

Chestia e ca nu iau tableta de pe un site de increder si dinaia trebuie sa o verific