| ionutz123y a întrebat:

Salut.o sa comand o tableta de pe net si nu stiu cum sa fac ca sa pot verifica tableta deoarece ei lucreaza de luni-sambata si eu sunt la liceu..transport prin urgent curier ..magazin in bucuresti..eu stau in mures. durata transport 24 -48 ore..cum sa fac ca sa pot verifica produsul si cand sa dau comanda? Dau funda.ps..magazinul nu este de mare incredere.

Răspuns Câştigător
| Diavolcata a răspuns:

Pai pui conditia asta, adica daca nu verifici coletul nu platesti, multe pacaleli sunt facute asa, "Comand telefon si in loc de telefon vad o piatra sau ceva". Daca nu verifici, nu te risti. Succes si ai mare grija!

1 răspuns:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Si de unde stii ca firma nu este de incredere? Nu poti sa le spui sa ti-o aduca la liceu? Le spui sa o aduca pe strada unde ai tu liceul, iar daca vine mai devreme sau mai tarziu, cand te suna curierul sa iti aduca comanda, ii spui sa ti-o aduca acasa.