| EDEE a întrebat:

Salut oameni! Face oare sa-mi cumpar Motorola XT1068 Moto G
resigilat care costa 760 de lei? Voi ce ziceti?
Acolo se zice ca nu beneficiaza de eventualele promotii care insotesc produsele noi, adica?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Faptul că "Nu beneficiaza de eventualele promotii care insotesc produsele noi" se referă la eventuale reduceri de preţ ( discount ) făcute la produsele noi.

Oricum, este preferabil să mergi la un Show-room pentru a vedea EXACT ce "probleme" are modelul resigilat!
Spre exemplu, am văzut unul care NU conţine încărcător :(

"RESIGILAT: Ambalaj original deschis, prezinta zgarieturi superficiale, pachetul nu este insotit de incarcator. Produsul beneficiaza de garantie 24 luni. Nu beneficiaza de eventualele promotii care insotesc produsele noi." - SURSA :
http://www.emag.ro/......DSLB5BBBM/

Toate cele bune.