| Cristian_Pap_1999 a întrebat:

Salut,oare de ce nu pot sa pun sondaj la Insta Story,adică pe mine ma lasă doar sa (Menționez/Locație/Hastag și câteva chestii mai inutile) oare din cauza ca sunt conectat cu FaceBook? Am și alte conturi conectate pe telefonul meu, iar pe ele ma lasă sa pun totul și ele nu sunt conectate cu Facebook.

2 răspunsuri:
| Erik88 a răspuns:

Si eu sunt conectat cu Facebook si sigur nu e asta problema. Incearca sa dai update din google play sau app store(depinde ce telefon ai)

| Cristian_Pap_1999 explică (pentru Erik88):

App Store, dar am instagramul la ultimul upgrade...