| RobertML a întrebat:

Orange are folie pentru Iphone 4s din sticla? Dar normala fata/spate? O poti pune la Orange?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
In cazul in care accesoriul mentionat nu exista in sectiunea dedicata de aici https://www.orange.ro/magazin-online/accesorii, iti recomandam sa cauti accesoriul in magazinele noastre sau in magazine specializate.
O zi buna,
Orange Helper

| SongokuJR a răspuns:

Da are, eu de acolo mi-am pus. Si daca o rogi pe vanzatoare cred ca o sa ti-o puna ea fara probleme happy