| anonim_4396 a întrebat:

Salut pai vreau un telefon de cam max 7 milioane cu android Samsung care sa mearga bine jocurile si netul cum ar fi mini sau gio plz ajutor cel mai bun raspuns ia acasa o fundita

Răspuns Câştigător
| PanaceuUniversal a răspuns:

Galaxy Mini e super! Il am in posesie de peste un an si ma multumeste. Am jocuri(chiar daca nu le joc), Wi-Fi, bateria tine cam o zi jumate daca e folosit intens, daca nu, cam trei zile. Citeste documente word/pdf/ppt
Detalii : http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mini_s5570-3725.php

| anonim_4396 explică (pentru PanaceuUniversal):

Pai erau multe comenturi ca nu merg bine jocurile e adevarat? am vazut in reweuri si de astea ca merg... dar 70% din comenturi zic ca merg incet jocurile si se si inchide

| PanaceuUniversal a răspuns (pentru anonim_4396):

Principala problema e ca procesorul e din categoria 6, si nu 7, deci are mai putin de 700 Mhz ceea ce nu ii permite rularea flash-playerului, care este folosit intr-o gramada de jocuri, si la vizualizarea videoclipurilor pe net, dar si pentru asta exista o solutie. Exista niste versiuni modificate de software ce permit instalarea FlashPlayer. Eu am facut chestia asta si imi merg jocurile. Desigur exista si jocuri care merg greu sau se blocheaza, asta deoarece cer prea mult din memoria ram, si suprasolicita procesorul!

3 răspunsuri:
| ovidiu_4207 a răspuns:

Samsung galaxi fit este un telefon destul de bun camera 5mpx, usor de utilizat, wi-fi si toate alea. la liber este in jur de 600Ron.