| PaharDeSticla a întrebat:

Salut, pareri Note N7000?

Răspuns Câştigător
| georgege a răspuns:

Super telefonul! Merita fiecare ban. Eu zic sa ti-l iei daca ai posibilitatea.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii super fain

| Chamberlin a răspuns:

Foarte frumos, merita incercat, asta doar daca iti place tie.

| darielle a răspuns:

E foarte frumos... Are cameră de 8 MP + cameră secundară de 2 MP (dacă are cameră secundară poți face apeluri video ), iar procesorul este bun : 1, 4 GHz Dual Core big grin + că are Gorilla Glass, iar la acest telefon ai inclus S Pen, cu care poți scrie, desena etc.
În concluzie, este un telefon performant.

| dantomescu78 a răspuns:

Sincer sa fiu putin cam scump.

Intr-adevar un aparat performant dar nu oricine si-l poate permite. Daca te intereseaza, vezi ca cei de la flanco il au acum la promtie: http://bit.ly/1cRtoiW

| PaharDeSticla explică (pentru dantomescu78):

rolling on the floor) cred ca gresit pretuwinking. la eMAG este 1.499 si la mana doua 7.8 deci e imposibil sa dai 22 pe el straight face