| codrinbraeafgf a întrebat:

Parintii mei vor sa imi cumpere un telefon si imi pun la dispozitie 1.000-1.100 lei. Deci vreau sa stiu care e CEL MAI BUN telefon pana in 1.100 lei! Telefonul sa se miste bine fara lag, sa aiba un design placut si sa fie si maricel... va rog, dau funda! funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung I9301 http://bit.ly/1LyvHsu

| ThinkDifferent a răspuns:

Un Galaxy S4 sau iPhone 5. Astea cred ca sunt cele mai bune variante.

| DrTerrible a răspuns:

S4 sau M8. Le-am avut ambele si sunt foarte bune.m8 e cv mai bun.dar depaseste suma de 1100 lei. Succes