| donarcostica a întrebat:

Pentru cei ce detin un s7 edge sau au detinut. Cum tine bateria si daca merita cumparat unul la mana a 2-a la 1500-1600 lei? Vad ca s-a ieftinit si vreau sa-l iau zilele astea. Cum e bateria? Restul stiu ca e foarte bun doar ca bateria ma intereseaza sa tina cat de cat... Astept comentarii. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| ChristianKalman a răspuns:

Bună! Eu am un S7 Edge și îl folosesc intens. Pe perioada iernii am observat că îmi ține bateria mai puțin de o zi (cam cât stau plecat în oraș 13-14 ore) dar îl folosesc intens. Când temperaturile sunt mai blânde, mă ține cam două zile dar folosesc rețelele sociale, 4G/WiFi, hărți (GPS), mesagerie, mail, telefonie, etc. Sunt chiar mulțumit de el. Depinde ce a făcut cel dinainte cu telefonul și în ce stare ți-l predă. Ai putea să mai strângi bani și să îl iei nou. Baftă!

1 răspuns:
| Jo17 a răspuns:

Buna. Am s7 edge din februarie pana acum. Dupa mult timp, tine mult bateria, e chiar cel mai inteligent telefon pe care l-am avut vreodata