| jajoooo a întrebat:

Salut! Pentru persoanele familiarizate cu tehnologia sau în special cu tipurile de smartphone-uri Xiaomi. Am nevoie de ajutorul vostru! Ce pot alege între Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G (8 ram + 256 rom) sau Redmi Note 12 Pro 5G (6 ram + 128 rom)? Aștept raspunsurile voastre.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sweetys a răspuns:

Eu astept sa imi vine 12 5g. Diferente mari nu sunt intre ele. Ca mi-am tot cautat zilele astea telefon. Poti intra pe eMAG si sa faci comparatie intre ele. Sa vezi daca merita sa dai bani in plus. De exemplu la 12 pro 5g este camera mai mare, dar am vazut ca nu prea e multumitoare (review-uri) asa ca am preferat sa il iau pe cel 12 5g, care are camera mai mica, nu sa dau 500 lei in plus si sa imi bag unghia in gat, fiindcă in rest are aceleasi specificatii.