| Ryder007 a întrebat:

Salut, plec in vacanta in Spania, am bagat 5 euro pe o cartela prepay Orange ( din ce am inteles roamingul este activ deja pe astfel de cartele ), intrebarea mea este : Sa las euro sau este o anumita optiune pe care trebuie sa o aleg? Multumesc anticipat + Funda primului raspuns concret!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Poti activa optiunea Go Europe care costa 5 Euro si iti ofera 50 de minute sau SMS-uri din roaming si 10 MB internet. Vezi mai multe detalii aici: https://www.orange.ro/roaming/goeurope-goworld.html

O zi buna,
Orange Helper

| Ryder007 explică (pentru OrangeHelper):

Multumesc!, inca o intrebare daca nu te superi, minutele sunt valabile numai 5 zile?

1 răspuns: