| BezeaToxica a întrebat:

Plz ajutati-ma si pe mine cu ceva.Azi m-am trezit cu telefonul inchis si cand l-am deschis sa facut ecranu alb 1 sec apoi s-a facut la loc tot cam 2 secunde si tot asa(palpaia)apoi sa facut vreo 5 secunde alb si ecranul si s-a stins! Nu stiu ce sa fac! Daca ar fi sa il repar catt m-ar costa? Plz raspunsuri repede!

Răspuns Câştigător
| CBits a răspuns:

Reinstalare soft...ti s-a dus softul

| BezeaToxica explică (pentru CBits):

Ce sa fac? uite messu nenciutiberiu plz ajuta-ma

2 răspunsuri:
| GaByScream a răspuns:

Pai cred ca s-a stricat softul asa am patit si eu decat ca la mine se facea ecranul albastru