| iAMVi a întrebat:

Poate se pricepe cineva de aici, am telefonul Xiaomi Redmi 5 plus și am luat o folie de sticlă marca tellur dacă nu mă înșel dar nu sunt mulțumit deloc, folia alunecă bine la deget, a rezistat la zgârieturi fine dar îi da un aer de ieftinache telefonului pentru că pare că ecranul nu este laminat, plus de asta a scăzut lizibilitatea la soare a ecranului, știți cumva o folie decenta?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-o la un service, ti-o pune aia calumea si iti pune si una decenta! Bafta