| anonim_4396 a întrebat:

Salut
Pot sa intru cu un numar de telefon pe whatsapp pe un alt telefon?
Adica am 2 telefoane, si vreau pe ambele sa am acelasi numar pe whatsapp?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, cred ca se poate.

| 28cosmin a răspuns:

Răspunsul este simplu pentru că am încercat eu:
Nu se poate să ai un același număr de telefon pe două telefoane diferite, cei de la Whatsapp permite accesarea contului de Whatsapp de cât cu un singur număr de telefon și un singur telefon, nu poți dacă ai un telefon care ai băgat un număr de telefon să bagi și pe al II-lea telefon același număr de Whatsapp, mai pe scurt nu poți.

Sper că ți-am fost de folos cu răspunsul dat!

| Manasoi_Cristi_1996 a răspuns:

Nu stiu inainte daca se putea insa acum te asigur ca se poate.
Eu zic sa te interesezi bine si vei vedea ca se poate.
Daca totusi nu ai timp iti las un link unde ai totul mura-n gura.
https://news.androidliste.ro/......telefoane/