| apocalipso1994 a întrebat:

Salut prieteni! Am o "nebunie" de cateva zile. Vreau sa pun Ios 7 pe un Samsung Galaxy Trend Plus (Nu o tema) dar dupa toate incercarile mele esuate incep sa cred ca nu o sa reusesc. Daca stiti vreun Custom Rom pentru trend plus sau ceva care ma poate ajuta v-as fi recunoscator. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Vanqu1sh a răspuns:

Se poate dar sunt multe bug-uri. De preferat sa folosesti Miui, o combinatie intre Ios si Android si merge chiar perfect. Acum 4 ani cand Miui era la inceput faceam parte din developeri iar dupa a fost cumparat de Xiaomi. Bafta!

3 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Cum naiba sa pui sistem de iphone pe un tel de Samsung?
Te auzi macar ce zici?
Nu se poate asa ceva.

| apocalipso1994 explică (pentru Eduard619):

Ba da se poate...si nu vorbesc de o tema... Intereseaza-te sa vezi

| apocalipso1994 explică (pentru Eduard619):

Se poate...