| anonim_4396 a întrebat:

Salut prieteni, am o nelamurire, vreau sa imi iau un telefon nou si m-am rezumat la 4 modele si chiar nu ma pot decide si sper sa imi lasati cateva pareri, deci modelele sunt Huawei P20 Lite, Huawei Mate 10 Lite, Samsung Galaxy J7 2017 si Huawei P Smart,nu ma pot decide din astea pe care sa il cumpar,sper sa ma puteti ajuta,sa le analizati si voi si la sfarsit sa imi faceti o recomandare, multumesc anticipat

9 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Plasand responsabilitatea in sarcina celorlalti nu rezolvi nimic bun! parerea mea

| xGamerZ212 a răspuns:

Mate 10. E ok.
P20 are scobitura aia plus ca e iesit acum si poate avea defecte.

| Illuminati2016 a răspuns:

Xiaomi mi mix 2s de pe pc garage 2500 ron funda?

| LPCTSTR a răspuns:

Ia Samsung-ul.

| Shooterman a răspuns:

Cumpara p20 lite.are un pic bateteria cam mica pentru ecranul lui dar este strong la celelalte caracteristici. Mate 10 lite nu-l tine bateria.este si mare rau. P20 lite o sa-l cumpar si eu dintre toate astea de clasa medie.

| iwefgOficiall a răspuns:

Huawei p20 lite e mult superior fata de celelalte.

| gelu1970 a răspuns:

Mate 10 Lite

| dslrn00b a răspuns:

Samsung si Huawei, combinatie fatala eu zic sa mergi pe altceva gen un Xiaomi. AM prietenii cu telefoane de la Samsung se plang de lag, iar cei cu Huawei se plang de tot laughing

| Bogdan70001 a răspuns:

Huawei P Smart sau Mate 10 Lite.J7 este un telefon cu pret MULT PREA RIDICAT in raport cu performantel, adica pe bune sunt telefoane la 700 lei mai bune ca el