| GoldenBoy17 a întrebat:

Salut, prieteni dragi.
Am și eu o întrebare: a primit cineva update la Android 7.0 pe Samsung A5 2016?

3 răspunsuri:
| xBanKai a răspuns:

Daca nu l-ai primit ia-ti Android update de pe magazin play si fa-ti singur update big grin Funda?

| GoldenBoy17 explică (pentru xBanKai):

Am dat verifica actualizări, dar nimic încă. Pot actualiza cu ajutorul unei aplicații de pe google play?

| xBanKai a răspuns (pentru GoldenBoy17):

Da ti-am zis mai sus... Android update sau windows upgrade. verifica big grin mai e ceva 4....shared dar nu pot spune aici pentru ca iau nu stiu ce fel de restrictie dupa.