| Moon1997 a întrebat:

Salut Prieteni dragi vin si eu cu o intrebare vreau sa imi iau muzica dupa cardul de memorie al telefonului si sa pun muzica pe laptop dar nu merge se copiaza cateva si se opreste. ce pot sa fac si eu va rog sa ma ajutati mentionez ca chiar astazi am reinstalat windowsu.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Baga cartela intr-un cititor de carela si incearca asa.
Daca nici atunci nu le poti copia, atunci ori numele fisierelor contin diacritice sau alte caractere nepermise, ori cartela ti-i defecta.