| nashu40 a întrebat:

Salut prieteni.
Ma confrunt cu o problema. Telefonul mamei, un Nokia vechi, cu tastatura, nu mai primeste mesajele de la verificarea creditului. Adica tastem *123#, imi da un mesaj ca voi primi un mesaj in cel mai scurt timp si...nu vine niciun mesaj. Am sters mesajele primite sau expediate, am deblocat ce mai era blocat in setari si tot nimic.
Te pe altfel de telefoane de ex am facut proba si merge, primesc mesajul de la ei.
Care sa fie cauza? S-a schimbat cumva modalitatea de verificare a creditului?
Mentionez ca as fi mers direct la ei la Vodafone sa vad, dar sunt de dimineata pana seara la serviciu si efectiv nu am cand sa merg.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cauza este telefonul ei, este vechi si depășit, cumpăra i unul nou