| Mugurel33 a întrebat:

Salut prieteni! Miam procurat un laptop si as vrea sa va intreb ceva, daca lucrez cu laptopul in timp ce se incarca nu exista nici un risc, adica daca nu se strica acumulatorul (batereea).

3 răspunsuri:
| Nicu47 a răspuns:

Salut,atunci cand nu-l incarci si vrei sa-l folosesti ii scoti acumulatorul si il folosesti fara acumulator.Astfel nu vei pierde din autonomia acumulatorului

| RazvanNikolas1994 a răspuns:

Nu are nimic! Asculta-ma ca eu nu de fiecare data pun in priza incarcatorul cand pornesc laptopul! De fiecare data nu am patit nimic. Plus ca nu mi se consuma energia niciodatabig grin Deci nu are absolut nimic.

| Mugurel33 explică:

Mersi!