| GoldenBoy17 a întrebat:

Salut, Prieteni. Stie cineva cum se poate debloca Reteaua Unui Vodafone Smart Prime 6? Este codat pe retea.

4 răspunsuri:
| 28cosmin a răspuns:

Dacă vrei să decodezi un telefon dintr-o anumită rețea tot ce trebuie să faci este să te duci la magazinul de unde ai luat telefonul sau pur și simplu te duci la un Service GSM, dar asta doar în cazul în care nu ai telefonul în garanție, dacă ai telefonul în garanție, pentru a nu pierde respectiva garanție este să te duci la magazinul respectiv pentru decodarea telefonului din rețeaua lor Vodafone într-un cât să îți funcționeze în toate rețelele în afară de rețeaua lor Vodafone...
Recomandarea mea este să te duci la magazinul de unde ai luat telefonul mai pe scurt după cum se vede ai zis că este un Vodafone Smart Prime 6 nu? Dacă este numele telefonului Vodafone, înseamnă că trebuie să te duci la Vodafone și să ceri acest lucru asta ca să nu riști să pierzi garanția asta dacă ai garanție iar dacă nu ai nicio garanție te poți duce la orice Service GSM de telefoane unde poți cere să îți decodeze telefonul. În schimb vezi că o să îți trebuiască să ai la tine niște bani... În schimb poate dacă te duci la Vodafone sar'putea să ți-l facă gratis deoarece este un produs al lor a ce lor de la Vodafone... Succes!

| FuFle a răspuns:

Platesti fa proasto