| bkb300 a întrebat:

Pt prima oara mi am bagat si eu mb pe mobil am un HTC hd 7 dar vad ca internetul merge prin wi fi! Dar nu peste tot deci cum fac sa imi mearga prin mb prin care i-am bagat!

Răspuns Câştigător
| Otto96 a răspuns:

Inchizi WiFi-ul si iti faci setarile necesare telefonului pentu a naviga pe telefon.In reteaua Orange accesezi site-ul www.orange.ro de pe calculator iar in stanga vei vedea o lista "pentru telefonul tau". Cauti setari automate(ultima in lista) dai click si urmezi pasii.