| costiceacristian200 a întrebat:

Puteți să îmi dați și mie niște programe de creat jocuri pentru Android? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Unity. Invata sa cauti pe net, ca daca nu, o sa ai viata grea cu astea.

| johnnny123 a răspuns:

Pe scurt: Dacă ai fi fost capabil să creezi jocuri, nu ar mai fi fost nevoie să pui întrebarea asta, pentru că ai fi știut deja care sunt softurile și le-ai fi stăpânit la perfecție.

Un violonist capabil să interpreteze la perfecție Brahms nu întreabă pe TPU "ce vioară să-mi cumpăr?" Pentru că a studiat deja vioara ani buni și știe mult mai multe despre asta decât publicul general.

| Bizon95 a răspuns:

Android Studio