| daeniel02042001 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti toate telefoanele Samsung touchscreen care au android si merg jocurile : Temple run, Subway Surfers si Minecraft.

6 răspunsuri:
| StefaniaM a răspuns:

Apoi sunt foarte multe big grin
Da' ca să ai Temple run ai nevoie de android minim 2.1, Subway Surfers minim 2.3 iar la Minecraft variază în functie de dispozitiv

| adi_9709 a răspuns:

Telefoane Samsung cu android si touchscreen sunt multe, dar la toate merg aceste jocuri.

| StefaniaM a răspuns (pentru adi_9709):

Pe Samsung i7500 Galaxy sigur nu merg laughing

| daeniel02042001 explică:

Ba nu, de exemplu la Samsung Galaxy Y GT-S5360 nu merg.

| Andrew19 a răspuns:

Pai merg la Samsung Galaxy Mini 2, S3, S4 adica cu android peste 2.2... gen. de exemplu eu am la telefonul meu android 2.3.6 (cam vechi, stiu) si toate aceste jocuri sugerate de tine merg.

| EndGamerPro a răspuns:

Ca sa iti mearga toate de mai sus trebuie sa ai android 4.0.4 sau mai mare
Cel putin minecraft-ul si temple run 2 necesita