| andreutascumpica a întrebat:

Puteti sa imi ziceti si mie ce telefon e mai bun dintre Samsung Galxy J1 si Samsung Galaxy S3 mini? Dar sa ziceti si de ce este mai bun telefonul.

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

J1 e doar un c+cat de Galaxy Young re-re-re-reimbunatatit. La pret mai scump ofera doar 512 MB RAM si 4 GB stocare ceea ce este enorm de putin. Si vine cu Kitkat care ar putea sa reprezinte un plus insa este o bataie de joc tinand cont ca s3 si s3 mini, telefoane mai vechi, dar mult mai scumpe la lansare, si mai capabile, nu primesc 4.4 pentru ca Samsung este lacom si lanseaza telefoane pe banda rulanta.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3 Mini, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......zz71rr.php

Toate cele bune!

| notefree a răspuns:

S3 mini mai bun din toate punctele de vedere

| Anonimsiatat0 a răspuns:

Samsung galaxy s3 mini. Adica tu de ce crezi ca e popular? Nu findca e mai bun?

| LTAA a răspuns (pentru Anonimsiatat0):

Teoria asta nu functioneaza intotdeauna.

| AndraAndrada2000 a răspuns:

Cauta pe google Samsung Galaxy J1 vs Samsung Galaxy S2 mini si acolo iti va da toate detaliile. Sau le poti cauta pe rand, poti cauta si pareri despre aceste telefoane(eu nu stiu care este mai bun deoarece nu am avut nici unul din ele).