| Sincu a întrebat:

Recent am achizitionat un Samsung Galaxy s7 edge si vreau sa-l port in folie de sticla si husa. Am cumparat o folie care ulterior s-a dezlipit din cauza husei..Recomandari de o husa si o folie de sticla compatibile?

1 răspuns:
| Cristiana200310 a răspuns:

Bună, am aceeași problema ca și a ta doar ca al meu e Samsung S6 Edge și se dezlipește folia de sticla, eu ți as recomanda sa mergi la un magazin special de huse de telefoane dacă ai în oraș și sa ii întrebi dacă au o husa care sa se potrivească la folie, dacă nu atunci ți as recomanda sa îți iei de pe eMAG husa spate-fata pentru Samsung S7 Edge.