| anonim_4396 a întrebat:

Recent am fost cu telefonul la un service GSM pentru o resoftare. Dar softul de la ei nu este la fel, adica trebuie sa astept in plus la unele chestii.
Voi mai primi actualizari de la Samsung si voi reveni la un soft original? Cei care v-a fost resoftat telefonul, v-au mai aparut actualizari?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Am fost cu telefonul la resoftat si imediat am gasit si actualizarilor. Intra in setari.

| Surtulecs a răspuns:

Buna! Cand am fost laun gsm pentru aceeasi problema cu un galaxy ace, nu mi-au mai aparut actualizari noi insa poti sa tii actualizezi cu un soft de la Samsung, prin cablul de date propriul Android. Programul iti arata noua versiune de Android disponibila pentru telefonul tau. Programul se numeste Kies si il poti descarca de pe linkul urmator:

http://www.samsung.com/levant/support/usefulsoftware/KIES/

| Rizu_Mihai_2003 a răspuns (pentru Surtulecs):

Deci sa inteleg ca nu voi mai primi actualizari