| Arh123 a întrebat:

Recent am luat un Iphone 4 simplu iar ios-ul max e 7.1.2, intrebarea e de ce cand vreau sa instalez aplicatii imi cere ios 8 mai ales la Facebook, iar telefonul nu e compatibil cu ios 8... acum, cum imi instalez eu Facebook?

1 răspuns:
| OnePiece a răspuns:

Pai iei alt telefon cu soft mai nou. Vrei cu Android, sa aiba macar Jelly Bean sau mai bine KitKat. Daca vrei iPhone ia macar 5 ca are iOS 10.

Daca nu intra in Safari si logheaza-te de acolo pe Facebook.